Zveme vás již na 8. ročník soutěže Smartlabs Cup 2015.

Zveme vás již na 7. ročník soutěže Smartlabs Cup 2014.

 

 

Zveme vás již na 6. ročník soutěže Smartlabs Cup 2013.

Po Hydru Traditional jsou kakaem z nepražených kakaových bobů ochuceny další dva produkty Smartlabs - Quad Core a CFM Whey Protein!

Jedinečnost Smartlabs Hydro Traditional nově podtrhuje ochucení kakaem z nepražených kakaových bobů (Ekvádor). Nepražené kakaové boby obsahují více než 300 chemicky identifikovatelných látek.

Zveme vás již na 5. ročník soutěže Smartlabs Cup 2012. Soutěž se koná v sobotu 24. listopadu v kulturním středisku Dělňák v Brně Líšni od 11:30. Závodníci se utkají v kategoriích kondiční kulturistiky dorostenců, juniorů a mužů, bodyfitness žen a fitness dětí. Těšit se můžete nejen na zajímavé sportovní klání, ale také na doprovodný program, budete mít možnost zakoupit doplňky sportovní výživy od společnosti Smartlabs a ochutnat speciality prodejny zdravé výživy Energetic Day. Těšíme se na vás a doufáme, že přijdete podpořit začínající závodníky.

7.4.2012 se v Kuřimi koná 20. Mistrovství České republiky v silovém trojboji mužů a žen. Spolu s červencovým ME masters se jedná o nejkvalitnější závod v liftu na území ČR pro tento rok. Kuřimský oddíl v minulosti mnohokrát dokázal, že závody umí připravit výtečně, takže se můžeme těšit na skvělé výkony závodníků a výbornou atmosféru. Pro fanoušky liftu účast povinná, širší sportovní veřejnost návštěvou pozná, že vedle fotbalu a hokeje tu je ještě jeden sport, který stojí za to vidět na vlastní oči. Nenechte si ujít jedinečný sportovní zážitek!

Náš nejnovější produkt - vícesložkový protein Quad Core - je již na trhu. Můžete si ho zakoupit např. ZDE

Synephrine je ideální volbou pro všechny, kdo touží po vyrýsované postavě s nízkým podílem tukové hmoty a po zefektivnění sportovního výkonu. Funkce Smartlabs Synephrine je založena na zvýšení termogeneze v organismu (tvorbu tepla za pomoci energie). Termogeneze navyšuje energetický výdej a zrychluje metabolismus. Pro krytí energie pro termogenezi je primárně použita energie z tukové hmoty (podkožní i útrobní). Tento efekt není podmíněn fyzickou aktivitou a pracuje ve váš prospěch i v období mimo trénink. Smartlabs Synephrine je plně použitelný pro hubnutí i jako tréninkový stimulant. Pro stimulační efekt je vhodné zkombinovat ho s výrobkem Smartlabs Caffeine.