Kloub 3000+ (bal. 60+2)

 

Stárnutí organismu s sebou nese řadu změn, mimo jiné významnou ztrátu obsahu vody ve tkáních. Zcela zřetelný je tento fakt na kůži, jako typický rozvoj vrásek. Aniž tento stav vnímáme, postihují podobné změny i ostatní tkáně včetně kloubů a jejich chrupavek. Jelikož chrupavka představuje hlavní část kloubu, která je odpovědná za jeho hladkou a nebolestivou činnost, bývá její poškození (stárnutím, nadměrnou zátěží, úrazem) hlavní příčinou kloubních potíží. V kombinaci s osteoporózou – metabolickým onemocněním, pro nějž je typický úbytek kostní hmoty a postihuje zejména starší ženy, se pohybové potíže ještě zvýrazňují.

 

Cena
306 Kč
Dostupnost
Výrobce
JML
Kód zboží
kloub-3000-bal-60-2

 

JML kloub 3000+ patří mezi přípravky nové generace obsahující některé přirozeně se vyskytující složky chrupavek. Jedná se o speciální směs MSM 1000mg, glukosamin sulfátu 1500 mg a chondoitin sulfátu 500 mg v ideálním poměru jednotlivých složek i celkové denní dávky. Tato směs je navíc obohacena olejem z brutnáku lékařského.

MSM (methylsulfonyl methan) Více informací o MSM se dozvíte na: http://cs­.wikipedia.or­g/wiki/MSM

Glukosamin sulfát a Chondroitin sulfát Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát jsou přirozenou součástí pojivových tkání chrupavek a kostí.
 Více informací o glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu – (SYSADOA) se dozvíte na: http://cs­.wikipedia.or­g/wiki/SYSADOA

Olej z brutnáku lékařského Olej ze semen brutnáku lékařského obsahuje 15 % gama-linolenové kyseliny a omega –3 kyseliny, posiluje využití a efekt účinných složek.

Více informací o brutnáku lekařském se dozvíte na: http://cs­.wikipedia.or­g/…5%99sk%C3%BD

 

 

Doba užívání: 1–2 tablety denně po dobu 2 měsíců, potom vysadit a opakovat 2 – 3 x ročně.

V případě potřeby lze 2 tablety denně, nejlépe ráno a večer po dobu 2–3 měsíců, potom vysadit a opakovat 2–3 x ročně.

Kontraindikace: přecitlivělost na jednotlivé složky, těhotenství, opatrnost je třeba u kojících žen, Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.