Smartlabs - sportovní doplňky stravy nejvyšší kvality

Společnost SMARTLABS, s.r.o. vznikla v roce 2006 s jediným cílem - vyrábět a nabízet funkční, kvalitní a cenově dostupné doplňky stravy. Jsme velmi dynamickou a rozvíjející se společností, která v současné době vyrábí a distribuuje celkem tři desítky rozličných výrobků v mnoha příchutích. Setkáte se s nimi ve specializovaných a námi prověřených prodejnách nebo fitness centrech. Sponzorujeme české sportovce a olympioniky a pomáháme jim dosahovat větších výkonů.

Proč si čeští profi sportovci oblíbili doplňky stravy Smartlabs?

Jakub Šubrt v týmu Smartlabs
Čestmír Šíma v týmu Smartlabs
Jiří Orság v týmu Smartlabs

Vědou prověřená funkčnost

Všechny produkty, které vypustíme do světa, mají vědecky podložené pozitivní účinky na organizmus. Pokud v našem sortimentu nenajdete některé populární výrobky, není to proto, že bychom je nedokázali vyrobit, nýbrž proto, že se jedná o produkty, u nichž je zřejmé, že nejsou funkční, případně jsou jejich účinky sporné. Na jednu stranu nás náš striktní postoj k funkční sportovní výživě svazuje, na druhé straně nám ovšem umožňuje zavádět na český trh produkty nové a jedinečné. Jako první jsme v České republice představili 100% hydrolyzované proteinové přípravky Hydro Traditional a Hydro Delicate, micelární kasein, některé výrobky nadále nabízíme jako jediní, například proteino-sacharidový koktejl Oat Snack s vysokým podílem jemně mletých ovesných vloček či kreatinový produkt Crea-Trona(tm). Všechny produkty naší společnosti sestavuje vystudovaný odborník na sportovní výživu.

Nejvyšší kvalita na českém trhu

Výrobky společnosti SMARTLABS, s.r.o. však nejsou pouze funkční, ale jsou též vyrobeny v nejvyšší možné kvalitě. Naprostá většina vstupních surovin je vyrobena v Evropské Unii, neboť evropská legislativa klade na kvalitu a zdravotní nezávadnost velmi vysoké nároky. Právě z uvedených důvodů pochází všechny suroviny pro výrobu vysokoproteinových výrobků z EU a nikoliv z USA, či kreatinové výrobky Creapure® či Crea-Trona(tm) z Německa a nikoliv z Číny. Samozřejmostí je slazení výrobků sukralózou nebo přírodními sladidly, nikoliv aspartamem a acesulfamem K. Vlastní přesvědčení o vysoké kvalitě našich výrobků nás vede k naprosté otevřenosti a diskusi o nich v našem firemním obchodě. Můžete se tak seznámit s názory a dlouholetými zkušenostmi našich zákazníků.

Cenová dostupnost

Je garantována přímým prodejem výrobce spotřebiteli bez prostředníků. Výjimkou jsou osvědčení a erudovaní prodejci, kteří se ztotožnili s filozofií naší značky.
Věříme, že Vás nezklameme a budete mít radost a užitek z našich produktů.